Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


VERSENYNAPTÁR

 

 

 

 

 

 

??

2002 U11

dec.1.

Székesfehérvár

 

 

jan.26.

Ritzing

 

 

 

2003 U10

 

dec.8.

Székesfehérvár

dec.15.

Hartberg

jan.27.

Ritzing

 

 

 

2004 U9

 

 

dec.15.

Székesfehérvár

 

febr.16.

Ritzing

dec.16.

jan.13.

febr.10.

Szombathely

2005 U8

dec.2.

Székesfehérvár

 

 

 

febr.17.

Ritzing

dec.16.

jan.27.

febr.24.

Szombathely

2006 U7

 

 

 

 

 

jan13.

febr.10

Szombathely


 

 

 

 

 

GRATULÁLUNK MINDEN CSAPATUNKNAK A TORNÁN ELÉRT EREDMÉNYEKÉRT !

 http://www.digisport.hu/video/4220 oldalon található a DIGI SPORT által készített összefoglaló és riport

2011.05.14. NEMZETKÖZI TORNA ZALAEGERSZEG

U9 - U10 KOROSZTÁLY RÉSZÉREmarcali-2011.01.08..jpg9.jpg

RÉSZTVEVŐ CSAPATOK: SZOMBATHELY LURKÓ. SOPRON SC,GYŐRI ETO, KÖRMEND,NAGYKANIZSA,KESZTHELY, HÉVÍZ,VIDEOTON-FŐNIX, DALNOKI AKADÉMIA,VESZPRÉM,MARCALI,PÉCS, LENDVA, MURSKA SOBOTA,VERZEJ,


TÁMOGATÓK: DIGI KFT, SZŐNYEGORSZÁG,

 

 

 

 

 

 

 

 

 2010.05.22.  Grosswilfersdorf  Pünkösdi torna   U8-U9

névsor :

 

2010.05.23. Sopron U9 - U8

névsor :

 

 

 

 

 

2010.04.03. Budapest Kupa Debreceni olasz foci suli Budapest

 

2010.03.20. Premier 09 Kupa Dunaújváros

 2010.03.13.  Keszthely Kupa

 

2010.03.14. Főnix Kupa Székesfehérvár

 

2010.02.21. Farsangi torna  Hévíz

  

 

2009.11.29.     Ovis TORNA        08.30-12.00         

 2009.11.29.      U9 / B TORNA   12.00-16.00          

 

2009.12.06.       U8                    9.00 -       Landorhegyi       

Papp Csenge, Kiss Benedek, Bekő Bence, Sinkó Mátyás, Fehér Barnabás, Major Márk, Ocskó Zsombor, Major Gábor, Pánczér Hunor, Szőke Dominik, Kocsis Bence, Varga Bence, Letenyei Áron, Angyal Ákos, Gerencsér Péter, Halász Viktor     

 

 

2009.12.06.       U10                     12.00 -       Landorhegyi      

Fábián Kristóf, Baksa Bence, Barti Luca, Kovács Levente, Táncos Roland, Szép Gergely, Varga Dániel, Segesdi Martin, Szabó Martin, Balogh Ákos, Bencze Ádám, Treiber Milán

 

 

2009.12.05. Körmend  indulás 7.30 Kiskondás parkoló

Seres Gergő,Jóna Máté, Baksa Máté, Kiss Kevin, Papp László, Czene Mátyás, Koroknyai Dominik, Pálfi Tamás, Szökrönyös Zoltán  

 

2010.05.15. Szombathely Rostfa Kupa    U9

névsor :