Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Tornák

 

Régebbi hírek
 
 

GRATULÁLUNK MINDEN CSAPATUNKNAK A TORNÁN ELÉRT EREDMÉNYEKÉRT !

 http://www.digisport.hu/video/4220 oldalon található a DIGI SPORT által készített összefoglaló

 

 

 2010.05.22.  Grosswilfersdorf  Pünkösdi torna   U8-U9

névsor :

 

2010.05.23. Sopron U9 - U8

névsor :

 

 

 

 

 

2010.04.03. Budapest Kupa Debreceni olasz foci suli Budapest

 

2010.03.20. Premier 09 Kupa Dunaújváros

 2010.03.13.  Keszthely Kupa

 

2010.03.14. Főnix Kupa Székesfehérvár

 

2010.02.21. Farsangi torna  Hévíz

  

 

2009.11.29.     Ovis TORNA        08.30-12.00         

 2009.11.29.      U9 / B TORNA   12.00-16.00          

 

 



 

 
Csillagfény kupa 
 
időpont: 2009.06.06. 16.00
 
helye: ZTE Aréna Október 6. tér
 
Programok: Foci kupa: U7-U8 korosztály számára
 
Gratulálunk a Landorhegyi Napok kupáján elért I.-II. helyezésért A és B csapatunknak!!
  
Gratulálunk a csapatnak a budapesti Dalnoki Kupán elért I. helyezésért!! 
 
Sziasztok.
 
Nyitottunk egy Fórum menüpontot , kérünk benneteket, a továbbiakban oda üzzenjetek! 
 
2009.06.16-21.    TÁBOR
 
2009.06.23-28.    TÁBOR
 
    2009.06.15.       Kirándulás  http://www.familypark.at/
 
Részletek a Szülői hírek menüpontban!!!
 
2009.06.06.         Csillagfény Kupa ZTE Aréna  
2009.05.31.          Sopron Kupa                                                          
2009.05.30.          Pünkösdi Torna Ausztria          
2009.05.23.         Landorhegyi Majális                 
2009.04.25.         Landorhegyi Kupa                    
 2009.04.19.        Budapest   Dalnoki torna          

 

 

2010.04.03 - 04.  Budapest Kupa Nemzetközi torna

csapatunk II. helyezész ért el, gratulálunk!

 

 A 2010.03.13-án Keszthelyen résztvevő "B." csapatunk mindkét résztvevő csoportjának az elért eredményekhez!

 

 2009.12.05.   Körmend     U9 A    

 

I.  Landorhegyi-ZTE

 II.  Vasvár

III.  Verzej

 

Résztvevő csapatok:  Verzej, Vasvár, Szentgotthárd, Nádasd, Körmend, Landorhegyi-ZTE 

 

 

NUPI program:       2009. április 02. Zalaszentgrót 

 

                                   2009.április 23. Zalaszentiván

 

                                  2009. május 07.  Zalaszentgrót

 

  

 2009.06.06 szombat

 

 helye: ZTE Aréna Zalaegerszeg

 

meghívott csapatok:

 Vasas Pasarét, Főnixgold Székesfehérvár, Kaposvár, Goldball Budapest, Murskasobota, Nafta Lendva, Wien 13, Hévíz,
 

2009.05.30.  Grosswilfersdorf Pünkösdi Kupa

 

 2009. 05. 31. Soproni Kupa

 

 

2009.04.25. Landorhegyi Kupa

 

Helyszín: Zalaegerszeg, Landorhegyi Iskola 

 

2009.február 28. Dalnoki Kupa

Helyszín: Budapest

  

 

2009.február 22.      Farsangi Kupa

Helyszín: Zalaegerszeg, Landorhegyi tornaterem

 

Meghívott csapatok:

Lendava,

Murska Sobota,

Wien 13,

Grosswilfersdorf,

ZTE-Landorhegyi 

 

 

2009.február 14. Hévíz,  Emléktorna 

Helyszín : Hévíz

 

Résztvevő csapatok: Hévíz, Lenti, Nagykanizsa, Zalaszentgrót, Keszthely, ZTE- Landorhegyi

 

 

Nagycenk

Szombathely

Landorhegyi kupa

Grosswilfersdorf

Főnix kupa

2008.12.06. Mikulás kupa 

Helyszín : Kölcsey F. gimnázium tornaterem